Oasus Bio Bottle 500 ml waterfles
Van
€ 3,19
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,12 |
Productnummer:
A508-261295-504999999
Voorraad:
Productinformatie "Oasus Bio Bottle 500 ml waterfles"
Deze superlichte waterfles is gemaakt van Bio HDPE. Een 100% recyclebaar materiaal van grondstoffen op basis van suikerriet. De fles heeft een grote opening voor het gemakkelijk hervullen en reinigen en een kleine drinkopening met een vaste schroefdop. Lekvrij en Food Approved. Niet vaatwasserbestendig. Inhoud 500 ml. Made in Holland.
| Kleur: | wit/wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 900 |
| Afmetingen omdoos: | 350 x 350 x 42 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 72g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4000 |
| Hoogte: | 210mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | HDPE, Biologisch afbreekbaar plastic |
| OuterCartonDimension: | 350 x 350 x 42 cm |
| Outlet: | Ja |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.