Mepal Waterfles Vita 700 ml
Van
€ 10,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,40 |
Productnummer:
A508-261914-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Waterfles Vita 700 ml"
Trendy, navulbare waterfles van het merk Mepal. Gemaakt van hoogwaardig Tritan en PP. 100% recyclebaar. De drinkopening met dop is simpel te sluiten met een korte twist. Dankzij de grote opening is de fles gemakkelijk te reinigen en te vullen. Met siliconen draaglus. Deze hoogwaardige drinkfles is Food-Approved en 100% lekvrij. Geschikt voor koolzuurhoudende dranken: vul in dat geval de fles niet helemaal tot aan de rand. Dit product is vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Inhoud 700 ml. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | zwart (± PMS 419C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 600 |
| Afmetingen omdoos: | 465 x 340 x 26 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 74mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 168g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4600 |
| Hoogte: | 242mm |
| Inhoud: | 700ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Silicone, PP, Tritan |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 465 x 340 x 26 cm |
Aanmelden