Mepal Waterfles Ellipse 500 ml drinkfles
Van
€ 7,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,39 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,39 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,98 |
Productnummer:
A508-261376-484999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Waterfles Ellipse 500 ml drinkfles"
Hippe, navulbare, kunststof waterfles van het merk Mepal. De schroefdop is voorzien van een lusje, waarmee de waterfles gemakkelijk kan worden meegenomen. Voorzien van een ruime opening en anti-slip-grip. Deze hoogwaardige drinkfles is Food-Approved en 100% lekvrij. Geschikt voor koolzuurhoudende dranken, vul in dat geval de fles niet helemaal tot de rand. Vaatwasserbestendig (zonder dop). Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Inhoud 500 ml. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | sage green (± PMS 5635C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1080 |
| Afmetingen omdoos: | 470 x 340 x 26 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 110g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3650 |
| Hoogte: | 270mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 470 x 340 x 26 cm |
Aanmelden