Mepal Snackpot Ellipse 500 ml
Van
€ 7,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,30 |
Productnummer:
A508-262917-484999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Snackpot Ellipse 500 ml"
Kunststof snackpot met deksel van het merk Mepal. Ideaal voor het bewaren, koelhouden, opwarmen en meenemen van leftovers. Zo heb je altijd iets gezonds bij je én ben je ook nog eens goed bezig tegen voedselverspilling. Groot genoeg voor een complete maaltijd. De snackpot kan tegen een stootje, is gegarandeerd lekvrij en is geschikt voor de magnetron (zonder deksel) en vaatwasser. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Inhoud 500 ml. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | sage green (± PMS 5635C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 792 |
| Afmetingen omdoos: | 318 x 210 x 24 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Diameter: | 107mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 130g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1780 |
| Hoogte: | 108mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 318 x 210 x 24 cm |
Aanmelden