Mepal Lunchpot Ellipse 500 ml Foodcontainer
Van
€ 11,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,40 |
Productnummer:
A508-261370-005999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Lunchpot Ellipse 500 ml Foodcontainer"
Deze kunststof foodjar van het merk Mepal is een handig product om je lunch of tussendoortje mee te nemen. De foodjar heeft twee compartimenten. Door middel van een draaibeweging scheid je de twee compartimenten van elkaar. Beide delen hebben een aparte deksel. Dé oplossing om geknoei tijdens het mengen te voorkomen. De inhoud van het bovenste transparante compartiment is 200 ml, dit betekent dat er ongeveer 75 gram muesli of fruit in past. De inhoud van het onderste compartiment is 500 ml, genoeg voor een royale portie soep, noedels of yoghurt. Een hoogwaardig kwaliteitsproduct. Food Approved en lekvrij. Geschikt voor magnetron (deksel uitgezonderd) en vriezer. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | blauw (± PMS 2145C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 540 |
| Afmetingen omdoos: | 340 x 240 x 17 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 107mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 268g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1400 |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 151mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP, PCTG |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 340 x 240 x 17 cm |
Aanmelden