Mepal Lunchbox Take a Break large 1,5 L
Van
€ 9,04
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,30 |
Productnummer:
A508-261375-484999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Lunchbox Take a Break large 1,5 L"
Zeer royale, luxe ABS lunchbox van het merk Mepal. Met uitneembare verdeler en handige kliksluiting. Het deksel sluit perfect en is voorzien van een afdichtring zodat de inhoud lang vers blijft. Vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Een hoogwaardig kwaliteitsproduct. Inhoud 1,5 liter. Geschikt voor maximaal 8 boterhammen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | sage green (± PMS 5635C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 336 |
| Afmetingen omdoos: | 590 x 365 x 48 cm |
| Breedte: | 170mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 28 |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 386g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10000 |
| Hoogte: | 65mm |
| Inhoud: | 1.5l |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 255mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 590 x 365 x 48 cm |
Aanmelden