Mepal Lunchbox Take a Break Flat 800 ml
Van
€ 7,09
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,39 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,39 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,98 |
Productnummer:
A508-262383-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Lunchbox Take a Break Flat 800 ml"
Luxe, platte ABS lunchbox van het merk Mepal. Past perfect in een laptoptas. Met handige kliksluiting. Het deksel sluit perfect en is voorzien van een afdichtring zodat de inhoud lang vers blijft. Een hoogwaardig kwaliteitsproduct. Geschikt voor maximaal 4 boterhammen. Vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Inhoud 800 ml. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | zwart (± PMS 419C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 800 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 170mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 274g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12300 |
| Hoogte: | 33mm |
| Inhoud: | 800ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 255mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden