Mepal Lunchbox Bento Large 1,5 L
Van
€ 11,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,17 |
Productnummer:
A508-262371-484999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Lunchbox Bento Large 1,5 L"
Bento lunchbox van het merk Mepal. De lunchbox is voorzien van twee aparte vakken, plus een extra box met vorkje. De Bento is robuust en beschikt over een handige sluiting. Het deksel sluit perfect en is voorzien van een afdichtring zodat de inhoud lang vers blijft. De bentobakjes in de lunchbox mogen (zonder deksel) in de magnetron. Vaatwasserbestendig. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Een hoogwaardig kwaliteitsproduct. Inhoud 1,5 L. Geschikt voor maximaal 8 boterhammen. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | sage green (± PMS 5635C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 320 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 28 cm |
| Breedte: | 170mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 559g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11680 |
| Hoogte: | 65mm |
| Inhoud: | 1.5l |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 255mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 28 cm |
Aanmelden