Mepal Cirqula Multikom rechthoekig 500 ml Lunchbox
Van
€ 5,19
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,66 |
Productnummer:
A508-261801-002999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Cirqula Multikom rechthoekig 500 ml Lunchbox"
Kunststof vershoudbox of lunchbox met deksel, van het merk Mepal. Royaal formaat. Geschikt voor het bewaren, opwarmen en serveren van maaltijden. Hoogwaardige kwaliteit en vrijwel onbreekbaar. Dit maakt dit product uitermate handig als lunchbox. Ideaal voor onderweg of voor een lunch op school of op je werkplek: van boterhammen tot een maaltijd die je opwarmt in de magnetron. De Cirqula is luchtdicht waardoor de inhoud lang vers blijft. Deze multifunctionele box mag in de koelkast, vriezer en magnetron (deksel uitgezonderd). Dankzij de rechthoekige vorm efficiënt op te bergen. BPA-vrij, Food Approved en lekvrij. Geur- en smaakneutraal. Met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie. Inhoud 500 ml. Made in Holland. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | wit (± PMS 000C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 768 |
| Afmetingen omdoos: | 370 x 270 x 32 cm |
| Breedte: | 126mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 145g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3500 |
| Hoogte: | 51mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 176mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Polypropyleen |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 370 x 270 x 32 cm |
Aanmelden