Mepal Automatenbeker 165 ml
Van
€ 1,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,63 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,94 |
Productnummer:
A508-262363-002999999
Voorraad:
Productinformatie "Mepal Automatenbeker 165 ml"
Herbruikbare (koffie)beker van het merk Mepal. Gemaakt van 100% recyclebaar, stevig PP. Stapelbaar en vaatwasserbestendig. Uitstekend te gebruiken als standaard herbruikbare beker bij de koffiemachine. Hét perfecte alternatief voor de wegwerpkoffiebeker. Made in Holland. Inhoud 165 ml. Mepal is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | wit (± PMS 000C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4320 |
| Afmetingen omdoos: | 290 x 220 x 14 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 36 |
| Diameter: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 70g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 2000 |
| Hoogte: | 90mm |
| Inhoud: | 165ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| Merk: | Mepal |
| OuterCartonDimension: | 290 x 220 x 14 cm |
Aanmelden