Olijfolie "truffel" | glas | 100 ML
Van
€ 3,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 327,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 350,53 |
Productnummer:
A173-1019
Voorraad:
Productinformatie "Olijfolie "truffel" | glas | 100 ML"
Glazen tube 100 ML gevuld met truffel olijfolie van Liquido d'Oro.
| Aroma: | Truffel |
|---|---|
| Bewerking: |
Voor deze tube zijn er verschillende opdrukmogelijkheden: - Tampondruk op tube van 120 x 20 mm - Single doosje om de tube (all-over) |
| Breedte: | 29mm |
| Douanetariefnummer: | 1509 90 00 10 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 162g |
| Hoogte: | 29mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 217mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Meest gezocht: | Ja |
Aanmelden