Join The Pipe Kumasi Ring Bottle 500 ml waterfles
Van
€ 5,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,66 |
Productnummer:
A508-269457-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Join The Pipe Kumasi Ring Bottle 500 ml waterfles"
Herbruikbare waterfles van het merk Join The Pipe. Een fles met een transparante Tritan body en solid schroefdop. De fles heeft 2 openingen met schroefdop: een drinkopening en een royale opening voor het gemakkelijk schoonmaken van de fles of het toevoegen van ijsblokjes. Met handige, rubberen draaglus. Lekvrij. Vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 500 ml. Made in Holland.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1610 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 75 |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 107g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10000 |
| Hoogte: | 200mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Tritan |
| Merk: | Join the pipe |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden