Join The Pipe Atlantis Ring Bottle White 500 ml
Van
€ 3,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,66 |
Productnummer:
A508-269449-192999999
Voorraad:
Productinformatie "Join The Pipe Atlantis Ring Bottle White 500 ml"
Herbruikbare waterfles van het merk Join The Pipe. Deze duurzame fles is gemaakt van Bio HDPE. Deze kunststof wordt gemaakt van het afval van de suikerrietplant. Het fraaie 3D ribbelpatroon geeft de fles een opvallend fraaie uitstraling. De fles heeft 2 openingen met schroefdop: een drinkopening en een royale opening voor het gemakkelijk schoonmaken van de fles of het toevoegen van ijsblokjes. Met handige, rubberen draaglus. Lekvrij. Vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 500 ml. Made in Holland.
| Kleur: | wit/oranje (± PMS 021C) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1875 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 75 |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 72g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1000 |
| Hoogte: | 200mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Biobased HDPE |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden