Join The Pipe Atlantis Ring Bottle Black 500 ml
Van
€ 3,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,66 |
Productnummer:
A508-269451-980999999
Voorraad:
Productinformatie "Join The Pipe Atlantis Ring Bottle Black 500 ml"
Herbruikbare waterfles van het merk Join The Pipe. Deze fles is gemaakt van Bio HDPE. Deze kunststof wordt gemaakt van het afval van de suikerrietplant. Het fraaie 3D ribbelpatroon geeft de fles een opvallend fraaie uitstraling. De fles heeft 2 openingen met schroefdop: een drinkopening en een royale opening voor het gemakkelijk schoonmaken van de fles of het toevoegen van ijsblokjes. Met handige, rubberen draaglus. Lekvrij en BPA-vrij. Vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 500 ml. Made in Holland.
| Kleur: | zwart/lichtblauw |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1875 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 600 x 40 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 75 |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 72g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1000 |
| Hoogte: | 200mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | HDPE, Biologisch afbreekbaar plastic |
| Merk: | Join the pipe |
| OuterCartonDimension: | 600 x 600 x 40 cm |
Aanmelden