Join The Pipe Atlantis Bottle 500 ml waterfles
Van
€ 2,41
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,03 |
Productnummer:
A508-269447-002999999
Voorraad:
Productinformatie "Join The Pipe Atlantis Bottle 500 ml waterfles"
Herbruikbare waterfles van het merk Join The Pipe. Deze fles is gemaakt van BIO HDPE. Deze kunststof wordt gemaakt van het afval van de suikerrietplant. De fles heeft een schroefdop met draaglus. Het fraaie 3D ribbelpatroon geeft de fles een opvallend fraaie uitstraling. De fles heeft een royale opening voor het gemakkelijk schoonmaken van de fles of het toevoegen van ijsblokjes. Lekvrij. Vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 500 ml. Made in Holland.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2125 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 600 x 40 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 85 |
| Diameter: | 64mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 63g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1000 |
| Hoogte: | 223mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | HDPE, Biologisch afbreekbaar plastic |
| Merk: | Join the pipe |
| OuterCartonDimension: | 600 x 600 x 40 cm |
Aanmelden