JANZEN Travel Set Black 22
Van
€ 7,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,76 |
Productnummer:
A508-262603-002999999
Voorraad:
Productinformatie "JANZEN Travel Set Black 22"
Reisset met 4 producten in de geur Black 22 van het merk JANZEN. Neem geluksmomenten mee op reis met deze vier mini’s. Inhoud: • Shower Gel - 40 ml • Body Lotion - 40 ml • Shampoo - 40 ml • Conditioner - 40 ml. Een handige set om ontspannen en goed voorbereid op vakantie te gaan. Alles binnen handbereik met een heerlijke geur. Een fris-warme geur, balancerend tussen licht en intens. Black 22 is een rijk bouquet van onder andere bergamot en hete kruiden, tropische schorsen en zoete tonkabonen – ook wel bekend als de ‘verboden vrucht’. Je bent helemaal klaar om op reis te gaan. Alle verzorgingsproducten in één doosje.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3120 |
| Afmetingen omdoos: | 186 x 126 x 10 cm |
| Breedte: | 105mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 3307490090 |
| Gewicht: | 201g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1200 |
| Hoogte: | 31mm |
| Inhoud: | 40ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 126mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Janzen |
| OuterCartonDimension: | 186 x 126 x 10 cm |
Aanmelden