JANZEN Scented Candle Sage 36 geurkaars
Van
€ 10,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,59 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,59 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,17 |
Productnummer:
A508-1505132-002999999
Voorraad:
Productinformatie "JANZEN Scented Candle Sage 36 geurkaars"
In glas gegoten parfumkaars in de geur Sage 36 van het merk JANZEN. Vul je huis met licht, sfeer én je favoriete geur. Prettig voor je gemoedsrust en een extra dimensie in je interieur. Door de natuurlijke was wordt de parfum langzaam vrijgegeven. Sage 36 is fris, kruidig en een tikje aards. De geur begint met eucalyptus, rozemarijn en dennen: krachtig, groen en meteen verfrissend. Alsof je een bezoek brengt aan een sauna, op een koude dag, midden in een dennenbos. Daarna volgen cederhout, jasmijn en een vleugje zeezout, dat geeft het geheel iets zachts, met een lichte, frisse twist. De basis bestaat uit tonkaboon, wierook en amber. De perfecte combinatie van warmte en hout om de geur in balans te brengen. Een stoere geur met diepgang. Per stuk in een geschenkdoos.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 9999 |
| Afmetingen omdoos: | 245 x 80 x 10 cm |
| Breedte: | 83mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 3 |
| Douanetariefnummer: | 3406000000 |
| Gewicht: | 588g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1700 |
| Hoogte: | 98mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 83mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Merk: | Janzen |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 245 x 80 x 10 cm |
Aanmelden