JANZEN Scented Candle Fuchsia 69 geurkaars
Van
€ 10,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,40 |
Productnummer:
A508-263004-970999999
Voorraad:
Productinformatie "JANZEN Scented Candle Fuchsia 69 geurkaars"
In glas gegoten parfumkaars in de geur Fuchsia 69 van het merk JANZEN. Vul je huis met licht, sfeer én je favoriete geur. Prettig voor je gemoedsrust en een extra dimensie in je interieur. Door de natuurlijke was wordt de parfum langzaam vrijgegeven. Vrolijk en uitdagend, lichtvoetig en sensueel, dat is Fuchsia 69. Een potpourri van onder meer geurige jasmijn, zachte gardenia, anjer en de ‘bloem der bloemen’: Ylang-ylang. Per stuk in een geschenkdoos.
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1890 |
| Afmetingen omdoos: | 245 x 80 x 10 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 3 |
| Diameter: | 83mm |
| Douanetariefnummer: | 3406000000 |
| Gewicht: | 515g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1700 |
| Hoogte: | 86mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Was, Glas |
| Merk: | Janzen |
| OuterCartonDimension: | 245 x 80 x 10 cm |
Aanmelden