JANZEN Gift Set M Black 22
Van
€ 21,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 25,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 25,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 30,87 |
Productnummer:
A508-262600-002999999
Voorraad:
Productinformatie "JANZEN Gift Set M Black 22"
Een cadeaupakket met 5 producten in de geur Black 22 van het merk JANZEN. Gegarandeerd een zengevoel met de home- en bodyproducten in deze giftset. Inhoud: • Shower Foam - 200 ml • Scented Candle - 120 gr • Hand Cream 75 ml • Body Lotion - 40 ml • Shower Gel - 40 ml. Vijf heerlijke home- en bodyproducten die zorgen voor ultieme geluks- en ontspanningsmomenten. Een fris-warme geur, balancerend tussen licht en intens. Black 22 is een rijk bouquet van onder andere bergamot en hete kruiden, tropische schorsen en zoete tonkabonen – ook wel bekend als de ‘verboden vrucht’. De fijne producten zijn verpakt in een luxe geschenkdoos.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 240 |
| Afmetingen omdoos: | 275 x 260 x 26 cm |
| Breedte: | 249mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 4 |
| Douanetariefnummer: | 3307490090 |
| Gewicht: | 1057g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4500 |
| Hoogte: | 79mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 249mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Janzen |
| OuterCartonDimension: | 275 x 260 x 26 cm |
Aanmelden