Hangend messenblok voor 8 messen 450×90×30 mm uit eikenhout, hardwax
Van
€ 43,23
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 49,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 49,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 58,44 |
Productnummer:
A139-30-01-00264-02-H
Voorraad:
Productinformatie "Hangend messenblok voor 8 messen 450×90×30 mm uit eikenhout, hardwax"
Hangend messenblok voor 8 messen – voorzien van 2 neodymiummagneten per mes, verborgen op 1 mm onder het houtoppervlak; maximale lemmetlengte 21 cm; bedoeld als messenorganizer, als stijlvol accessoire en voor personalisatie
| Afmeting: | 450 x 90 x 30 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 90mm |
| Gewicht: | 1100g |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 450mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Eikenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden