GoodTowel 200x100cm
Van
€ 11,03
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7.320,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8.710,80 |
Productnummer:
A127-GTXL
Voorraad:
Productinformatie "GoodTowel 200x100cm"
De Goodtowel is een badstof handdoek gemaakt van 100% gerecycled katoen. Het katoen is gemaakt van snijverlies van textielproducties. Van dit snijverlies worden nieuwe draden gesponnen. Een nieuwe handdoek wordt gemaakt van tweekleurige draden door jacquardweven. Tijdens het proces worden geen bleekmiddelen, verf of andere chemicaliën gebruikt. Het is een 100% natuurlijk productieproces dat ongeveer 5.000 liter water bespaart, wat normaal gesproken nodig is om katoen te produceren, verwerken en verven. De handdoek voldoet aan de Oeko-tex standaard 100 en wordt geproduceerd in Europa.
| Afmeting: | 200 x 100 cm |
|---|---|
| Kleur: | PMS kleur bij benadering |
| Breedte: | 1000mm |
| Land van herkomst: | Spanje |
| Lengte: | 2000mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 100% recycled cotton |
Aanmelden