Fraenck James Backpack 17" rugzak
Van
€ 41,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 50,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 50,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 60,26 |
Productnummer:
A508-262489-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Fraenck James Backpack 17" rugzak"
Stoere rugzak van het merk Fraenck. Gemaakt van imitatieleer en geüpcycled zeildoek. Het stevige en waterafstotende materiaal komt van geüpcyclede restantmaterialen uit de zeilmakerij. Het royale binnenvak is voorzien van een extra vak geschikt voor het opbergen van een laptop tot 17 inch. Met een stevige ritssluiting, verstelbare schouderbanden en een draaglus. Een tijdloos design. Made in Holland. Inhoud ca. 14 liter. Fraenck is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 160 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 410mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Douanetariefnummer: | 4202129910 |
| Gewicht: | 600g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 6500 |
| Hoogte: | 120mm |
| Inhoud: | 14l |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 430mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Fraenck |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden