Fraenck Bobby Laptop Sleeve 14" laptophoes
Van
€ 19,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 24,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 24,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,32 |
Productnummer:
A508-262483-003999999
Voorraad:
Productinformatie "Fraenck Bobby Laptop Sleeve 14" laptophoes"
Een 14 inch laptophoes van het merk Fraenck. Gemaakt van geüpcycled imitatieleer. De zachte, dikke voering beschermt je laptop tegen beschadigingen. Beide zijdes van de sleeve zijn verstevigd met biaisband. Voorzien van een stevige rits. Geschikt voor het opbergen en veilig vervoeren van een laptop of tablet tot 14 inch. Made in Holland. Fraenck is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1000 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 260mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4202918010 |
| Gewicht: | 180g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 18500 |
| Hoogte: | 10mm |
| Inhoud: | 1l |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 360mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Geupcycled imitatieleer, Geüpcycled polyester, Katoen |
| Merk: | Fraenck |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden