Eiertray voor 10 eieren uit eikenhout 235×100×20 mm, hardwax
Van
€ 6,57
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 149,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 177,55 |
Productnummer:
A139-20-01-01034-H
Voorraad:
Productinformatie "Eiertray voor 10 eieren uit eikenhout 235×100×20 mm, hardwax"
Eikenhouten tray met plaats voor 10 eieren – bedoeld als decoratief element, als versiering van de feesttafel, voor het presenteren van paaseieren en voor personalisatie
| Afmeting: | 235 x 100 x 20 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 100mm |
| Gewicht: | 280g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 235mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Eikenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden