EcoBottle 650 ml plant based - made in EU
Van
€ 7,09
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,76 |
Productnummer:
A508-264049-002999999
Voorraad:
Productinformatie "EcoBottle 650 ml plant based - made in EU"
Lichtgewicht waterfles van het merk EcoBottle. De fles is voor 98% gemaakt van suikerriet biomassa afval. De draaidop is van natuurlijke kurk (herkomst Portugal). Ontworpen en geproduceerd in Zweden met voornamelijk hernieuwbare energie. De fles is bijzonder stijlvol door het basic design. De perfecte fles voor een opvallende promotie op kantoor, in de gym of onderweg. 100% plantbased. Food Approved. Niet vaatwasserbestendig. Inhoud 650 ml. Made in Sweden.
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1008 |
| Afmetingen omdoos: | 590 x 400 x 23 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 36 |
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100090 |
| Gewicht: | 75g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7500 |
| Hoogte: | 195mm |
| Inhoud: | 650ml |
| Land van herkomst: | Zweden |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kurk, HDPE, Suikerrietafval |
| Merk: | Eco Bottle |
| OuterCartonDimension: | 590 x 400 x 23 cm |
Aanmelden