Dikke snijplank met siliconen voetjes en zijgrepen met sapgeul uit eikenhout 450×300×30 mm, hardwax
Van
€ 32,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 37,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 112,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 133,30 |
Productnummer:
A139-30-01-00044-01-H
Voorraad:
Productinformatie "Dikke snijplank met siliconen voetjes en zijgrepen met sapgeul uit eikenhout 450×300×30 mm, hardwax"
Dik eiken snijblok met siliconen voetjes en sapgroef – bedoeld voor snijden en serveren, voor snackdecoratie en als relatiegeschenk
| Afmeting: | 450 x 300 x 30 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 300mm |
| Gewicht: | 2850g |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 450mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Eikenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden