Dienblad uit thermo-essenhout klein 250×120×15 mm, hardwax
Van
€ 9,80
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 111,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 132,57 |
Productnummer:
A139-15-04-00643-H
Voorraad:
Productinformatie "Dienblad uit thermo-essenhout klein 250×120×15 mm, hardwax"
Luxe serveertray van thermisch essen 250x120x15 mm – vervaardigd met Finse thermobehandelingstechnologie (200–240 °C in stoom), waarbij suikerdeeltjes in het hout worden afgebroken, wat zorgt voor verhoogde weerstand tegen water, schimmel en vervorming en een karakteristieke lichte rokerige geur; bedoeld om te serveren, ter decoratie, voor snacks, voor productpresentatie in winkels en als relatiegeschenk
| Afmeting: | 250 x 120 x 15 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 120mm |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 250mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | thermo-essenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden