Dienblad uit eikenhout klein 250×120×15 mm, hardwax
Van
€ 8,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 92,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 109,96 |
Productnummer:
A139-15-01-00643-H
Voorraad:
Productinformatie "Dienblad uit eikenhout klein 250×120×15 mm, hardwax"
Decoratieve tray van eikenhout 250×120×15 mm – bedoeld voor snackdecoratie, voor productpresentatie in winkels en als relatiegeschenk
| Afmeting: | 250 x 120 x 15 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 120mm |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 250mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Eikenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden