Diamant Sabatier Riyouri Santokumes
Van
€ 35,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 38,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 38,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 46,34 |
Productnummer:
A508-267448-032999999
Voorraad:
Productinformatie "Diamant Sabatier Riyouri Santokumes"
Aziatisch allround mes uit de Diamant Sabatier Riyouri serie. Met extra breed lemmet van 17 cm. Voorzien van antikleefkuiltjes voor het snijden van vlees en vis en het hakken van groenten. Gemaakt van hoogwaardig, roestvrij edelstaal. Het robuuste heft heeft een speciale antislipstructuur. Het lemmet is vlijmscherp en sluit naadloos aan op het heft waardoor extra hygiëne gewaarborgd is.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1275 |
| Afmetingen omdoos: | 350 x 100 x 17 cm |
| Breedte: | 44mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 5 |
| Douanetariefnummer: | 8211920000 |
| Gewicht: | 202g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1500 |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 300mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | RVS |
| Merk: | Sabatier |
| OuterCartonDimension: | 350 x 100 x 17 cm |
Aanmelden