Diamant Sabatier Riyouri Koksmes
Van
€ 35,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 38,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 38,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 46,34 |
Productnummer:
A508-267275-032999999
Voorraad:
Productinformatie "Diamant Sabatier Riyouri Koksmes"
Koksmes uit de Diamant Sabatier Riyouri serie. Met extra breed lemmet van 20 cm. Voor het trancheren van vlees en vis en fijnsnijden of hakken van groenten en kruiden. Gemaakt van hoogwaardig, roestvrij edelstaal. Het robuuste heft heeft een speciale antislipstructuur. Het lemmet is vlijmscherp en sluit naadloos aan op het heft waardoor extra hygiëne gewaarborgd is.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 960 |
| Afmetingen omdoos: | 450 x 375 x 38 cm |
| Breedte: | 44mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Douanetariefnummer: | 8211920000 |
| Gewicht: | 209g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 14000 |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 330mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | RVS |
| Merk: | Sabatier |
| OuterCartonDimension: | 450 x 375 x 38 cm |
Aanmelden