Diamant Sabatier Riyouri Keukenmes
Van
€ 20,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,69 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 22,69 |
| Totaalprijs Bruto: | € 27,00 |
Productnummer:
A508-265423-032999999
Voorraad:
Productinformatie "Diamant Sabatier Riyouri Keukenmes"
Universeel keukenmes uit de Diamant Sabatier Riyouri serie. Met spits lemmet van 11 cm. Voor het snijden van allerlei groenten, kaas en het snipperen van uien. Gemaakt van hoogwaardig, roestvrij edelstaal. Het robuuste heft heeft een speciale antislipstructuur. Het lemmet is vlijmscherp en sluit naadloos aan op het heft waardoor extra hygiëne gewaarborgd is.
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 720 |
| Afmetingen omdoos: | 300 x 180 x 10 cm |
| Breedte: | 24mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 5 |
| Douanetariefnummer: | 8211920000 |
| Gewicht: | 190g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 900 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 230mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | RVS |
| Merk: | Sabatier |
| OuterCartonDimension: | 300 x 180 x 10 cm |
Aanmelden