Decoratief dienblad mini uit eikenhout 200×100×15 mm, hardwax
Van
€ 4,33
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 49,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 58,67 |
Productnummer:
A139-15-01-00794-H
Voorraad:
Productinformatie "Decoratief dienblad mini uit eikenhout 200×100×15 mm, hardwax"
Decoratieve tray van eikenhout MINI 200x100x15 mm – bedoeld voor snackdecoratie, voor productpresentatie in winkels en als relatiegeschenk
| Afmeting: | 200 x 100 x 15 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 100mm |
| Gewicht: | 90g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 200mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Eikenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden