Day to Day Snackbox Small 200 ml
Van
€ 2,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,26 |
Productnummer:
A24-262734-357999999
Voorraad:
Productinformatie "Day to Day Snackbox Small 200 ml"
Praktische PP kunststof snackbox met handige clipsluiting, van het merk Day to Day. Geschikt voor het meenemen van stukjes fruit, rauwkost, koekjes en kleine snacks. Door het compacte formaat past deze box gemakkelijk in een tas of rugzak of zelfs jaszak. Een herbruikbaar alternatief voor eenmalig te gebruiken plastic verpakkingen. Dit product is vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Inhoud 200 ml. Made in Belgium.
| Kleur: | beige |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3840 |
| Afmetingen omdoos: | 600 x 400 x 40 cm |
| Breedte: | 80mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 240 |
| Douanetariefnummer: | 3924100000 |
| Gewicht: | 33g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7900 |
| Hoogte: | 37mm |
| Inhoud: | 200ml |
| Land van herkomst: | België |
| Lengte: | 110mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| OuterCartonDimension: | 600 x 400 x 40 cm |
Aanmelden