Day to Day Lunchbox Clip 670 ml
Van
€ 4,49
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,66 |
Productnummer:
A24-262735-357999999
Voorraad:
Productinformatie "Day to Day Lunchbox Clip 670 ml"
Functionele PP kunststof lunchbox met handige clipsluiting, van het merk Day to Day. Compact formaat. Geschikt voor 4 sneetjes brood of andere versnaperingen. De geribbelde bodem zorgt voor ventilatie, zodat de inhoud langer vers blijft. Dit product is vaatwasserbestendig tot 65°C. Voor het behoud van de opdruk wordt met de hand afwassen aanbevolen. Made in Belgium. Inhoud 670 ml.
| Kleur: | beige |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1024 |
| Afmetingen omdoos: | 300 x 200 x 22 cm |
| Breedte: | 132mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 8 |
| Douanetariefnummer: | 3924100000 |
| Gewicht: | 87g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 1000 |
| Hoogte: | 50mm |
| Inhoud: | 670ml |
| Land van herkomst: | België |
| Lengte: | 180mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| OuterCartonDimension: | 300 x 200 x 22 cm |
Aanmelden