Club sleutelhanger
Van
€ 0,68
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,81 |
Productnummer:
A24-261033-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Club sleutelhanger"
Sleutelhanger van loepzuiver plexiglas (acryl). • Zonder opdruk: Levering zonder inlegvel en in losse onderdelen. Transparante onderdelen per 500 stuks in plastic zak. Behuizing met sleutelring per 500 stuks in plastic zak. Plexiglas plaatjes per 500 stuks in plastic zak. Ook bij kleinere aantallen worden de onderdelen gesorteerd geleverd. • Met opdruk: Levering met inlegvel en gemonteerd. Afm. inlegvel 4 x 3 cm.
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40000 |
| Afmetingen omdoos: | 560 x 400 x 15 cm |
| Breedte: | 50mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 13g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13800 |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 40mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Acryl, Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 560 x 400 x 15 cm |
Aanmelden