Citizen Green Reway rugzak
Van
€ 26,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 33,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 333,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 396,63 |
Productnummer:
A33-1PZ01182
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Reway rugzak"
De Reway rugzak combineert een moderne stijl met alledaagse bruikbaarheid. Een veilige rits met magnetische flap houdt je spullen veilig, terwijl een voorvak met rits en twee kleine opgestikte zakken het makkelijk maken om je spullen te organiseren. Ontworpen voor een 13-inch laptop, ideaal voor woon-werkverkeer, werk of studie. De gewatteerde onderkant, achterkant en schouderbanden zorgen voor comfort gedurende de hele dag, gecombineerd met twee handige handgrepen en stijlvolle gun metal details. Gemaakt van duurzaam 400 g/m² gerecycled canvas polyester met een polyester voering, is de Reway rugzak een slimme keuze voor een trendy, duurzamere levensstijl.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 51 x 36 x 42 cm |
| Breedte: | 490mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Douanetariefnummer: | 4202929190000000000000 |
| Gewicht: | 423g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.4 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 8.46 |
| Hoogte: | 120mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 390mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Gerecycled PET-polyester |
| OuterCartonDimension: | 51 x 36 x 42 cm |
Aanmelden