Citizen Green Replay gerecycleerde deken - 120 x 150 cm
Van
€ 17,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 515,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 613,74 |
Productnummer:
A33-11281155
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Replay gerecycleerde deken - 120 x 150 cm"
De Replay deken combineert zachtheid met een eenvoudige, tijdloze stijl. Gemaakt in Europa van 100% gerecycled 250 g/m² microvezel polyester – perfect om warm te blijven. Gepresenteerd met een katoenen lint, inzetstuk en kaart, biedt het zowel elegantie als praktisch voor dagelijks gebruik. Afmetingen: 120 x 150 cm.
| Kleur: | Marineblauw |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 50 cm |
| Breedte: | 1500mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Douanetariefnummer: | 6301401000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 540g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10.8 |
| Land van herkomst: | BULGARIA |
| Lengte: | 1200mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 100% Gerecycled PET-polyester |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 50 cm |
Aanmelden