Citizen Green Recoon gerecyclede dubbellaags gelamineerde deken - 120 x 150 cm
Van
€ 32,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 41,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 413,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 492,30 |
Productnummer:
A33-11281283
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Recoon gerecyclede dubbellaags gelamineerde deken - 120 x 150 cm"
De Recoon deken biedt uitzonderlijk comfort dankzij het dubbellaagse ontwerp: de ene kant is van zacht sherpa en de andere kant van elegant suède. Gemaakt in Europa van 100% gerecycled 420 g/m² microvezel polyester en voorzien van een katoenen lint. De combinatie van zachtheid en stijl is perfect voor gezellige momenten thuis of buitenshuis. Afmetingen: 120 x 150 cm.
| Kleur: | Donkergrijs |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 50 cm |
| Breedte: | 1500mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Douanetariefnummer: | 6301401000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 960g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12.8 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11.52 |
| Land van herkomst: | BULGARIA |
| Lengte: | 1200mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 100% Gerecycled PET-polyester |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 50 cm |
Aanmelden