Citizen Green Poloris RPET deken - 120 x 150 cm
Van
€ 26,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 33,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 333,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 396,63 |
Productnummer:
A33-11281306
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Poloris RPET deken - 120 x 150 cm"
De Poloris deken is gemaakt van 100% gerecycled 350 g/m² polyester (RPET) voor een behaaglijke warmte. Hij kan gemakkelijk worden opgerold en is voorzien van een zwart polyester handvat, waardoor hij perfect is om thuis of onderweg te ontspannen. Afmetingen: 120 x 150 cm. Gemaakt in Europa.
| Kleur: | natuur |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 50 cm |
| Breedte: | 1800mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Douanetariefnummer: | 6301401000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 927g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 103 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.27 |
| Land van herkomst: | BULGARIA |
| Lengte: | 1200mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 100% Gerecycled PET-polyester |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 50 cm |
Aanmelden