Citizen Green Maxiday pouch
Van
€ 3,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 225,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 268,34 |
Productnummer:
A33-1PZ01690
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Maxiday pouch"
De Maxiday pouch is een praktisch en stijlvol accessoire voor dagelijkse benodigdheden. De ritssluiting houdt je spullen veilig, terwijl de gelamineerde voering extra bescherming biedt. Gemaakt van 75% jute en 25% katoen. Afmetingen: 28 × 20 × 7 cm. Ideaal voor kantoorartikelen, cosmetica of dagelijkse benodigdheden.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 34 x 45 cm |
| Breedte: | 200mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 160 |
| Douanetariefnummer: | 4202929890000000000000 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 10.8 |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | FRANKRIJK |
| Lengte: | 280mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 75% Jute en 25% Katoen |
| OuterCartonDimension: | 45 x 34 x 45 cm |
Aanmelden