Citizen Green Aqua 500 ml glazen waterfles
Van
€ 7,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 223,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 265,37 |
Productnummer:
A33-10093801
Voorraad:
Productinformatie "Citizen Green Aqua 500 ml glazen waterfles"
Glazen waterfles met een dop van biologisch plastic, wat deze waterfles een duurzamere keuze maakt. Geleverd in een kartonnen hoes. Gemaakt in Europa. Inhoud: 500 ml.
| Kleur: | Transparent |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 25 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 35 |
| Diameter: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 7615108090000000000000 |
| Gewicht: | 321g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11.4 |
| Land van herkomst: | ITALIE |
| Lengte: | 225mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 25 cm |
Aanmelden