CirculCup Basic 280 ml
Van
€ 0,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,17 |
Productnummer:
A24-261844-001999999
Voorraad:
Productinformatie "CirculCup Basic 280 ml"
Herbruikbare, stapelbare beker van het merk Circulware. Deze beker is gemaakt van hoogwaardig kunststof en kan tot wel 500 keer gebruikt worden. Geschikt voor een warme koffie of een verfrissend drankje. Een prima alternatief voor de wergwerpbeker. De beker is licht in gewicht, gemakkelijk te reinigen en stapelbaar, dus ruimtebesparend. De perfecte herbruikbare beker voor op festivals en evenementen of bij de koffieautomaat. BPA-vrij en Food Approved. Vaatwasserbestendig en magnetronbestendig. 100% recyclebaar. Hiermee draagt deze beker bij aan een circulaire economie. Dutch design. Made in Holland. Inhoud 280 ml.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 9600 |
| Afmetingen omdoos: | 405 x 360 x 29 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 320 |
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100000 |
| Gewicht: | 21g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7500 |
| Hoogte: | 94mm |
| Inhoud: | 280ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| OuterCartonDimension: | 405 x 360 x 29 cm |
Aanmelden