CirculCup 80 ml
Van
€ 0,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,98 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,17 |
Productnummer:
A24-261931-112999999
Voorraad:
Productinformatie "CirculCup 80 ml"
Herbruikbare, stapelbare beker van het merk Circulware. Deze beker is gemaakt van hoogwaardig kunststof en kan tot wel 500 keer gebruikt worden. Door het kleine formaat uitermate geschikt voor een espresso. Een prima alternatief voor de wegwerp-espressobeker. De beker is licht in gewicht, gemakkelijk te reinigen en stapelbaar, dus ruimtebesparend. Food Approved. Vaatwasserbestendig en magnetronbestendig. 100% recyclebaar. Hiermee draagt deze beker bij aan een circulaire economie. Dutch Design. Made in Holland. Inhoud 80 ml.
| Kleur: | off white |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 11664 |
| Afmetingen omdoos: | 380 x 190 x 20 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 216 |
| Diameter: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 3924100000 |
| Gewicht: | 16g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3700 |
| Hoogte: | 57mm |
| Inhoud: | 80ml |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | PP |
| Merk: | Circulware |
| OuterCartonDimension: | 380 x 190 x 20 cm |
Aanmelden