Cassette one-piece pencassette
Van
€ 0,44
| Stukprijs | € 0,44 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,52 |
Productnummer:
A508-263854-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Cassette one-piece pencassette"
Stevige kunststof geschenkcassette als stijlvolle verpakking en bescherming voor balpennen, touchscreen-pennen en vulpotloden. Geschikt voor 1 schrijfinstrument.
| Kleur: | zwart (± PMS Black) |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 7920 |
| Afmetingen omdoos: | 500 x 400 x 15 cm |
| Breedte: | 40mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 180 |
| Douanetariefnummer: | 3923109090 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 160mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 500 x 400 x 15 cm |
Aanmelden