Broodsnijplank met onderste greepuitsparingen 400×250×22 mm uit beukenhout, paraffineolie
Van
€ 10,65
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 120,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 143,87 |
Productnummer:
A139-22-00-00323-P
Voorraad:
Productinformatie "Broodsnijplank met onderste greepuitsparingen 400×250×22 mm uit beukenhout, paraffineolie"
Broodsnijplank 400×250×22 mm – bedoeld voor het snijden van brood; het rooster en de groeven in de plank vangen broodkruimels op, waardoor de omgeving rond de plank schoon blijft; een praktische toevoeging aan de keuken
| Afmeting: | 400 x 250 x 22 mm |
|---|---|
| Bewerking: | Lasergravure |
| Breedte: | 250mm |
| Gewicht: | 1050g |
| Hoogte: | 22mm |
| Land van herkomst: | Poland |
| Lengte: | 400mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Beukenhout |
| Positie van de bewerking: | vrij te kiezen |
Aanmelden