Bowls and Dishes - Puur Hout - Serveertray 24 cm
Van
€ 14,24
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,95 |
Productnummer:
A24-262382-011999999
Voorraad:
Productinformatie "Bowls and Dishes - Puur Hout - Serveertray 24 cm"
Luxe serveertray van gestoomd beukenhout, van het merk Bowls and Dishes. De rechhoekige tray heeft een trendy design met afgeronde hoeken en opstaande rand. Perfect voor het presenteren van hapjes en ideaal voor het stijlvol serveren van koffie, thee of andere drankjes. Praktisch en veelzijdig. Het hout is gestoomd waardoor het stabieler wordt en minder snel vervormd door invloed van vocht of temperatuurwisselingen. Made in Europe.
| Kleur: | bruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1320 |
| Afmetingen omdoos: | 280 x 150 x 13 cm |
| Breedte: | 145mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Douanetariefnummer: | 4419900000 |
| Gewicht: | 360g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 2200 |
| Hoogte: | 19mm |
| Land van herkomst: | Roemenië |
| Lengte: | 240mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Beukenhout |
| OuterCartonDimension: | 280 x 150 x 13 cm |
Aanmelden