BottleBag Veggie Small
Van
€ 1,97
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,41 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 602,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 716,98 |
Productnummer:
A127-BBVGS
Voorraad:
Productinformatie "BottleBag Veggie Small"
De BottleBag Veggie is een handige, 100% gerecyclede PET-tas voor het bewaren van groente en fruit. Hij is wasbaar en herbruikbaar. Vermijd onnodige wegwerptassen in de supermarkt.
| Afmeting: | 15 x 21 cm |
|---|---|
| Breedte: | 210mm |
| Land van herkomst: | Polen |
| Lengte: | 150mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 70 G/M2 recycled PET |
Aanmelden