Boomerang "Maxi"
Van
€ 1,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2.030,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.415,70 |
Productnummer:
A190-01370605-00000
Voorraad:
Productinformatie "Boomerang "Maxi""
Veel plezier voor het hele gezin! Met goede vliegeigenschappen en ideaal voor onderweg.
| Kleur: | trendgroen PS |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 40 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 28 x 22 cm |
| Breedte: | 43mm |
| Douanetariefnummer: | 95069990 |
| Gewicht: | 83g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 40 |
| Hoogte: | 6mm |
| Lengte: | 410mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Polystyreen |
Aanmelden