Beachball-set "Zon"
Van
€ 9,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,26 |
Productnummer:
A190-01726001-00003
Voorraad:
Productinformatie "Beachball-set "Zon""
Reuzepret voor kinderen en volwassenen op het strand, in het park of in het zwembad gegarandeerd! Strandspelset bestaande uit 2 rackets en een zachte speelbal van PU-schuim. De stevige kunststof rackets kunnen met gemak ook een spel in het water aan.
| Kleur: | wit/grijs/blauw |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 30 |
| Afmetingen binnendoos: | 39 x 40 x 31 cm |
| Breedte: | 245mm |
| Douanetariefnummer: | 95069990 |
| Gewicht: | 378g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 30 |
| Hoogte: | 40mm |
| Lengte: | 377mm |
| Leverancier: | elasto GmbH & Co. KG, Franz-Sollfrank-Straße 6, 92237 Sulzbach-Rosenberg, DEUTSCHLAND, +49 (0) 96 61 / 8 90-0, www.elasto.de. |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | ABS |
Aanmelden