Bambook Classic Original Dot Grid Notebook A5
Van
€ 10,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 16,95 |
Productnummer:
A508-263070-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Bambook Classic Original Dot Grid Notebook A5"
Bambook Classic Original uitwiswaar notitieboek in A5-formaat. Met stevige buigzame cover van FSC gecertificeerd karton bedrukt met een subtiel bamboe patroon en 20 vel/40 pagina's uitwisbaar papier met puntjesraster. Schrijf met de speciale marker op de whiteboard pagina's, scan je aantekeningen met de Bambook app en wis je pagina's, met een vochtig doekje, schoon voor hergebruik. Met wiro-o-binding en penlus. Inclusief pen met gum. Het notitieboek is met de hand gemaakt. Made in Holland. Bambook is B Corp-gecertificeerd; de collectie is geproduceerd volgens de hoogst haalbare ecologische en sociale standaarden van B Corp.
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 11774 |
| Afmetingen omdoos: | 365 x 270 x 26 cm |
| Breedte: | 155mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 203g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 15700 |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | Nederland |
| Lengte: | 209mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Karton, PP |
| Merk: | Bambook |
| OuterCartonDimension: | 365 x 270 x 26 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.